Učení vs. spánek

28. března 2011 v 20:04 | Eunice |  Výkřiky do tmy
Včera v noci mi cosi nedalo spát - myslím, že to má na svědomí MP4, která neustále blikala a snažila se mi sdělit, že má vybitou baterku. Kolem 2. hodiny ranní mi došla trpělivost a strčila jsem ji do nabíječky - když jsem si ovšem šla znovu lehnout, neusnula jsem. A co to má na svědomí?

No, možná jsem se v noci naučila na test z angličtiny, němčiny (který nakonec nebyl) a trochu na čtvrteční test z občanky... Potom jsem zasedla k počítači, zjistila, že se mi strašlivě moc kapitol vymazalo a ...
Stručně řečeno jsem naprosto nepoužitelná - vážně, se mi nechce učit rozmnožovací soustava u lidí (nebo vylučovací? Já nevím), vážně se nechci učit formátování na informatiku a vážně se mi nechce psát - na to existuje jeden zaručený recept - postel a spánek. Tu ale právě mají na povel moji tři psi (dobrman, kokršpaněl a maltézský psík) a aby toho nebylo málo, můj kanárek se snaží překřiknout hluk, který nadělává lux (marná snaha, Caruso, už jsem ti to stokrát říkala, ale ty mě neposloucháš).

Moje fantazie také dosáhla obrovských mezí - pravděpodobně se ze mě stává masochista... Proč? No, přála jsme si konečně nějaký ten souboj se zakázanými kletbami, uhodila jsem 11-letou dívku (v povídce) Siriusovou rukou a z Willa dělám sexuálního devianta. Vážně bych se měla jít léčit.
Dále jsem hrála svou oblíbenou RPG hru (mimochodem, zde hraji za kluka, William Adrien White jest jméno mé - stejné jako Voldemortova syna. Vážně bych měla procvičit fantazii)... RPG - je hra na hrdiny- Zde je to hra na studenty Bradavicích - úkoly mi pomáhají rozvíjet způsoby mého psaní (mám samé jedničky xDD), jedinou chybičkou je to, že musím psát v mužském rodě - no, možná z Willa udělám trasversistu (já vím. blbnu).
To není ale to nejhorší - upřímně řečeno, když jsem: "Vstoupil na školní pozemky a tvářil se jako rozzuřený dalmatýn,", tak jsem se mohl podělat smíchy - doopravdy, který cvok by o sobě napsal, že se tváří jako rozzuřný dalmatýn?
Navíc je celkem flustrující zjistit, že jste úspěšnější jako muž více, než jako žena xD Ne, že by mi to hraní na jedenáctileté špunty vadilo ;)

Ach... Možná bych si měla pořídit deník a přestat vás otravovat svou maličkostí. Pokud jste článek dočetli až sem, můžete si gratulovat ^^ (ptáte se k čemu? To ještě musím domyslet :D)
Vaše (upřímná a otevřená) Eunice
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alis | Web | 29. března 2011 v 9:02 | Reagovat

Já jsem se včera taky učila. :-? Moje spolubydlící psala diplomku a vůbec... mám pocit, že lidi kolem mě se učí tak nějak moc. :-D

O tvém lehce perverzním stylu jsem se už zmiňovala - líbí se mi. Ale transvestitu bych už asi nevydýchala. 8-O

My měli taky kokříka. Teď máme už jen labradora - Chelsea. A pozor, ještě něco nás spojuje: já mám anduláka - Filipa. A dokonce umí říct nějaká ta slova. ;-)

Inspirace přijde, neboj. Ale ta stagnace, kterou má Scissors a ty, je asi nakažlivá. Mně se taky moc nechce psát. A měla bych, dokud nejsem zaměstnaná něčím jiným, protože moje kapitoly do zásoby taky jednou dojdou, že.

Určitě budeš v něčem úspěšná i jako žena - minimálně v tom šrocení, pokud testy neodevzdáváš anonymně. :D

2 Eunice | Web | 29. března 2011 v 15:51 | Reagovat

Myslím v té RPG hře xD
Z Willa jako syna Voldyho bych transku neudělala... Tak daleko bych nezašla :-D

Chudáčci mí hlavní hrdinové... Co když opravdu existují v nějakém paralelním vesmíru a děje se jim to, co vymyslíme? Ježuškote - příšerná to představa O_O :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama