Dreams :)

10. dubna 2011 v 15:05 | Eunice |  Výkřiky do tmy

Sny

Zdálo se vám už někdy o tom, že žijete ve zcela jiném světě a tento svět je jenom něco navíc? Svět, který jste navštěvovali téměř neustále?
Pamatuji si, jako kdyby to bylo včera, co jsem narazila na web www.fanfiction.potterharry.net/cze, co jsem ho začala nenávidět díky povídce: "Lilie a bílá růže", co jsem se tam vrátila a jukla na to jedním okem, co jsem to znovu znechuceně zavřela a potom se vrátila díky Annabeth z Bublavé lhotky. Měla kdysi jenom pár kapitol, ale já ji milovala. Neuměla jsem nic na webu najít, ale dokázala jsem se spokojit i s těmi miniaturními radostmi, které mi její kapitolky přinášely.

Když se na něčem stanu závislou, tak se na tom stanu závislou doopravdy. Nikdo mě od toho neodtrhne, ať se snaží jak se snaží. I kdyby mi někdo vzal počítač, mohu chodit do knihovny. I kdyby byla knihovna zavřená, byla bych schopná vloupat se ke kamarádovi (vloupat je velice špatné slovo. Většinou mě vítají s otevřenou náručí).
Vždycky jsem se slastně usmívala, jakmile jsem našla novou kapitolku. A vzhledem k tomu, že jsem neuměla používat článek: "Nejnovější články" jsem si ji uložila do oblíbených a každý den několikrát denně klikala na její odkaz. Co kdyby?

Pár dnů na to, jsem objevila další povídku: Memories of Squib. A také jsem začala zveřejňovat - Oh how tempting death byla moje první povídka. Tu jsem ale po příšerných prvních kapitolách smazala. Opravdu se teď divím, že jsem něco takového mohla zveřejnit.
Trochu mi dodalo na sebevědomí, když jsem si od andie (mé před tím nejoblíbenější autorky) The Death Eaters. Protože tam bylo spoustu pravopisných chyb - promiň, andie, ale možná má správný příběh, ale tvoje dřívější zpracování… mi moc nesedlo :D

Dodalo mi to strašlivě na sebevědomí a začala jsem znovu psát. Hodně těch povídek mám v počítači, nedokončených. Když si je teď čtu, zjišťuji, že jsou celkem dobré, že mají pointu a zpracování je na úplného amatéra celkem… dobré.
Přiznávám, že teď se stydím za to, co jsem před tím dělala, co jsem psala a …
Na fanu jsem začínala ana slashích, protože jsem tam zkrátka neuměla pracovat. Bylo to pro mě těžké, dělalo se mi špatně. Ale nemohla jsem přestat… Protože mě tam prostě něco táhlo.
Po nějakých 2 měsících, co jsem si našla povídky, které mi vcelku vyhovovaly jsem zjistila, že funguje článek: "Nejnovější články". A tak to začínalo fungovat a začal rozjezd.
Našla jsem tam povídky i autory.
Můj nejoblíbenější autor je Lendaber. Přiznávám, že v současné době je nejlepší autor na fanu, že ho táhne výše a … je zkrátka nejlepší. O Lendaber by se každý mohl vypsat tak na tisíce řádků a stejně by to nebylo ono... Strašně moc jí děkuji za povídku: I po smrti spoutaná… Proč? Protože přestože je její povídka celá o smrti, ale přesto je kolébkou života…
Ironie jejích textů mě dostává. Je poněkud smutné, že se nedostávám k tomu, abych si její texty stačila přečíst.
Siriuse, kterého miluji, mi píše jako cvoka. Naprostého cvoka, kterého vážně nenávidím - jo a s tou láskou to platí i nadále.
Prostě mě dostává do kolen a já z jejích povídek šílím.
Vždycky jsem si přála autora, který píše dobře a denně přidává. Hmm… A teď na to nemám čas. Strašlivé :(

Možná, že mám nejoblíbenějšího autora, ale je tam autor, kterého mám i nejradši - Alis, ano, jsi to ty ^_^
Nikdo mě nikdy nedokázal natolik uvázat k četbě, ve které se vyskytoval Severus Snape. Pamatuji si, jak to byl autor beze jména. Autor, který psal výborné povídky.
Pamatuji si začátek Sereny, nadšení z jejího blogu.
Všední krása a šílené zápletky. No jo, prostě naše Alis :)
Naučila mě milovat Severuse :)
Kromě toho: Strašlivě dlouho jsem přemýšlela, kdy si tě přidám do oblíbených autorů… No, nyní si říkám, že jsem byla hlupák, že jsem vůbec pochybovala :* ;)

Andie, co k ní napsat? Opravdu si nevím rady. Všední krása jí nedělá problém. Možná, že si nevěří v akčních scénách, ale ty jí jsou také. Stejně jako drablly. Stejně jako sex. Stejně jako válka. A já věřím, že by dokázala popsat všechno - aspoň ve světě Harryho Pottera (přinejmenším). Jako autorka má moji bezmeznou důvěru. Myslím, že mě ve tvorbě nikdy nezklame - jenom překvapí :)
Říkali jste někdy něco o tom, že není nic dokonalé? Spletli jste se :P Přečtěte si Annabeth, Irmu, Thank you for loving me a mnoho dalších... Změníte svůj názor :P

Já vím, že jsem něco podobného už jednou napsala… Ale dneska jsem prostě dostala náladu na nový článek :) Takže se omlouvám

Vaše Eunice
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama