A svět zase nabírá optimistickou barvu...

12. července 2011 v 16:45 | Eunice |  Výkřiky do tmy
Danger crocodiles, no swimming xP I'm crocodile
Změna tlaku. Teploty. Výšky vodní hladiny. Adrenalinu... Změna rychlosti tlukotu srdce. Zrychlené dýchání. Změny jsou s námi neustále a my si to neuvědomujeme. Nic pro nás neznamenají - o to se postará naše podvědomí, náš mozek a nás to nijak netrápí. Nevnímáme ty primitivní změny, které nám ovlivňují život.
Já osobně miluju todle všechno. Vše se točí kolem něčeho nového. Například, když někdo zezelená, zbělá nebo dokonce zrudne. Sledovat, jak někdo mrká očima, jak si pokládá ruce na břicho, jak se tváří šťastně, jak se směje či usmívá. Miluji ten pohled na změnu lidských emocí v obličeji. Je to snad lepší než destikulace těla. Ale co já vím ;)
Miluji lidi okolo sebe, i když jim nevěřím x)
Tyhle maličkosti nám většinou unikají - kdyby to tušil Malý princ, určitě by se velice rozhořčil. Žijeme v pohádce, u které si určujeme děj, v pohádce, která má vždycky jeden a ten samý konec. Každý život je příběh, o každém by se dala napsat kniha. Stačilo by ho trochu oživit, přikrášlit a mít dobrého autora. Někoho, kdo si umí hrát s písmenky.
Tak se sama sebe ptám, co budu dělat zítra. Můj černobílej svět asi bude nadále bojovat s barvama, které mi pořád někam unikaj. Nemůžu bejt barvoslepá, aby jste tomu rozuměli, ale některé barvy naprosto nesnáším. Třeba... třeba neutrální barvu vlasů. Sama jsem blondýna. Ale kdybych neměla ten melír, tak mám neutrální hnědou barvu. Ani hnědou ani blonďatou. Nesnáším věci mezi. Jakmile něco mám, chytnu se toho a jdu do toho po hlavě. Ale věci mezi jdou naprosto mimo mě. Omlouvám se, děkuji nechci.
A také vyblitou zelenou, hnědou nebo zlatou. Fujky :D
A co že budu dělat zítra?
Třeba se předávkuju medvídkama. Gumovejma. Nebo odletím na létající letence až na Mars, za svou kamarádkou. Chytím si ovci. A potom na ní budu jezdit a říkat: Mé. Skočim do ufa, abych byla už konečně těhotná jako v The Sims 2. Nebo se budu kamaráčíkovat se psem, kterýmu svítěj oči a stanu se vlkodlakem. A potom si zavolám lékaře x) Vezmu si svůj růžovoučkej župánek, crosánek, bačkůrky a půjdu takhle do školy. Budu ignorovat výklad a bude to super den ^^
A ještě napíšu pololetku a jediný, co tam budu mít dobře bude hormonální a pohlavní soustava :D Ach jo...
Eunice
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama