Me and only me

22. září 2011 v 16:49 | Eunice |  Literární dílna
Téma povídky: Harry Potter

Žánr: drama/psychologické/dobrodružné/romantika/ AU

Přístupnost: 12+

Postavy: William A. White (AUTP), Lily Evansová - Potterová, Remus Lupin, Sirius Black, James Potter, Albus Brumbál, Belatrix Lestrangeová, Peter Pettigrew, Narcisa Blacková, Regulus Black, Lord Voldemort, Rabastan Lestrange...

Stručný obsah: Kouzelnický svět je rozdělen do dvou skupin. Jedna straní Tomu, jehož jméno se neříká, a ta druhá mu naopak odporuje. Každá z nich zastává své názory. Lidé, kteří v tomto světě chtějí žít, se tak musí rozhodnout, ke které straně se přiklonit. Obě dvě totiž mají své klady i zápory a obě dvě mají svá vlastní tvrzení.
1 muž, ale nedostal na výběr.

Proslov hlavní postavy: Aneb: Já a jenom já. Jmenuji se William. Jsem synem Vy-víte-koho. Že nevíte? Vy neznáte Williama Velikého? Tak to budeme muset napravit. Každopádně Vás zvu do svého skromného světa - pokud máte vůbec odvahu to číst (sám osobně se řadím mezi lidi, kteří trpí pesimismem, výmluvností a částečnou přiblblostí - to raději přede mnou neříkejte, protože bych se mohl naštvat a něco Vám udělat - a to já nechci. Zásadně neubližuji svým přívržencům, kteří ke mně projevují otevřenou lásku...)

Slovo autorky: Zcela první příběh, kterým Vás budu provázet z pohledu muže. Bude to pro mě zcela nová zkušenost - proto Vás poprosím o kritiku - a to konkrétní.
Informace navíc: Vše se odehrává po 7. ročníku Jamese Potter až do pádu Lorda Voldemorta ;)

1. kapitola: Wet London

Stav povídky: rozepsaná
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama