Další důležité oznámení... II.

3. října 2011 v 14:26 | Eunice |  Chci se vypovídat
If I were a boy...

Nemocná jsem stále. Hlava mě bolí stejně. V krku také. Nevolnost opadla... možná to bylo z něčeho... nevím. Otekl mi ret. Mám alergii. A ještě k tomu chodím do školy (vypadám jako papoušek ... nebo nějaká postižená ryba ). Co se mě nemůže stát?
Jediné positivum je to, že moje břicho patří pouze mě :)

Konečně se můžu nadechnout a v klidu vydechnout. Umím chemii, umím dějepis, umím ... všechno ? Ale v hodinách jsem podivně němá... všichni se na mě dívají a nic. Píše se test a já vím všechno.
Psychiatrie, ta-dy-dum.

Maminka si u mě všimla změny... mám dobré známky a na jednou už nejsem jenom budižkničemu. Říká, že uklízím, pomáhám jí, jsem hodná, ale libuju si v depresích. Možná má pravdu... ale pochybuju. Já jsem šťastná. Obzvlášť když hraju šachy... i když mi připadá, že všichni jsou moc velcí tupci na jednu šachovou partii. Možná jsem se zbláznila... ale mě to baví. Ty bitvi, co se tam odehrávají. Jezdec... Dáma... Šach mat... a člověk se může nadechnout.

Nebo naposledy vydechnout (to mě přivádí na myšlenku, že si chci zahrát šachovou partii a na kytaru. A klavír... jů! :) )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 (Ne)šílená Charlotte | Web | 3. října 2011 v 20:55 | Reagovat

Šachy? Mě porazí i můj šestiletý bratřík. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama